ASISTENT/ASISTENTKA PEDAGOGA
06. 12. 2022

ASISTENT/ASISTENTKA PEDAGOGA

ZŠ Pelhřimov, Komenského 1465 přijme od 1. 1. 2023 asistenta/asistentku pedagoga na 0,5 úvazku k žákovi do 1. třídy. Více informací na tel. 724 081 218.

Включення українських дітей до початкових шкіл м. Пельгржимова
25. 03. 2022
  29. 10. 2019

Aquapalace Praha

Zájezdy do aquaparků si získaly během uplynulých 15 let u žáků naší školy značnou oblibu. Začínali jsme skromně Vodním rájem v Jihlavě, zkusili Aquapark Kladno, Babylon v Liberci i Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Ovšem vzhledem ke vzdálenosti od Pelhřimova a k množství atrakcí mezi všemi ostatními vyniká Vodní svět v Čestlicích.

I o letošních podzimních prázdninách, již po desáté, zamířil  autobus plný dětí se svými pedagogy směrem ku Praze. Plavecký bazén, skluzavky, vířivky, mořská akvária a bary se zmrzlinou nikdy nezklamou. Ale místní tobogány, spacebowl a divoká řeka - to jsou atrakce, které sem všechny vodní živočichy školy přitahují jako magnet. Určitě se necháme zlákat i příští podzim.

Aquapalace Praha