Roušky

Vstup do školy
09. 09. 2020

Vstup do školy

pro rodiče a dospělé osoby.

Školní pokladna
28. 08. 2020

Školní pokladna

Návod na registraci pro rodiče.

29. 10. 2019

Aquapalace Praha

Zájezdy do aquaparků si získaly během uplynulých 15 let u žáků naší školy značnou oblibu. Začínali jsme skromně Vodním rájem v Jihlavě, zkusili Aquapark Kladno, Babylon v Liberci i Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Ovšem vzhledem ke vzdálenosti od Pelhřimova a k množství atrakcí mezi všemi ostatními vyniká Vodní svět v Čestlicích.

I o letošních podzimních prázdninách, již po desáté, zamířil  autobus plný dětí se svými pedagogy směrem ku Praze. Plavecký bazén, skluzavky, vířivky, mořská akvária a bary se zmrzlinou nikdy nezklamou. Ale místní tobogány, spacebowl a divoká řeka - to jsou atrakce, které sem všechny vodní živočichy školy přitahují jako magnet. Určitě se necháme zlákat i příští podzim.

Aquapalace Praha