Roušky

Vstup do školy
09. 09. 2020

Vstup do školy

pro rodiče a dospělé osoby.

Školní pokladna
28. 08. 2020

Školní pokladna

Návod na registraci pro rodiče.

14. 11. 2019

Čeps Cup

Florbalového turnaje žáků prvního stupně základních škol se ve čtvrtek 14. 11. 2019 zúčastnilo jedenáct družstev. Hrálo se ve dvou skupinách systémem „každý s každým“. Vítězové obou skupin měli postoupit do krajského kola do Jihlavy.

V naší skupině se utkaly všechny čtyři pelhřimovské školy a ZŠ Želiv. První zápas se Želvíky byl z naší strany poněkud rozpačitý a Želvíci toho náležitě využili. I pře 3 branky Vojty Veselého jsme prohráli 3:4. Dalším soupeřem byla ZŠ Na Pražské. Té se naši báli asi nejvíc. A možná právě proto bojovali úplně jinak než v předchozím zápasu a podařilo se jim zvítězit 5:3 (Vojta Veselý 2, Dan Vopálenský, David Zukal 2). Do třetího zápasu nastoupili proti ZŠ Osvobození. Zvládli jej s přehledem 5:2 (Jarda Dvořák, David Zukal 3, Dan Vopálenský). Po tomto utkání začali přemýšlet o možném postupu. Ovšem ještě měli před sebou zápas se Želivem a ve skupině, která byla velmi vyrovnaná, zbývaly odehrát ještě další tři zápasy. Do posledního utkání nastoupili  právě s touto myšlenkou a podle toho také hráli. Po dvou gólech Vojty Veselého a dvou gólech Dana Vopálenského zvítězili 4:2.

Rozhodnuto o postupu bylo až po odehrání posledních dvou zápasů mezi ostatními školami naší skupiny. Tři vítězství a jedna prohra zajistili našim klukům první místo ve skupině a poslaly je do Jihlavy. Tam sehráli vyrovnané zápasy, ale nakonec podlehli těžké konkurenci a obsadili 8. místo.

Čeps Cup