ASISTENT/ASISTENTKA PEDAGOGA
06. 12. 2022

ASISTENT/ASISTENTKA PEDAGOGA

ZŠ Pelhřimov, Komenského 1465 přijme od 1. 1. 2023 asistenta/asistentku pedagoga na 0,5 úvazku k žákovi do 1. třídy. Více informací na tel. 724 081 218.

Включення українських дітей до початкових шкіл м. Пельгржимова
25. 03. 2022
  20. 02. 2020

Memoriál „Pepy“ Šlaka

Ve čtvrtek 20. února se na Křemešníku konal 12. ročník Memoriálu „Pepy“ Šlaka. Žáci naší školy byli opět skvělí a přivezli celkem 6 pohárů. Nejlepší byli snowboarďáci, kteří zvítězili v obou kategoriích – mezi kluky Ondra Vratišovský a holky rozmetla rozdílem třídy Áďa Glejteková. Třetí místo navíc přidal Tomáš Jelínek. Činili se i lyžaři – druhé místo vybojovali Katka Teplá a Michal Pitrák, třetí Petr Janoušek. Ostatní sice na stupně vítězů nedosáhli, ale přesto všichni bezvadně reprezentovali  školu, úspěšně se dostali do cíle obou kol, a od medailí je někdy dělily pouhé setiny.

Memoriál „Pepy“ Šlaka