Důležité informace

Třídní schůzky
18. 11. 2021

Třídní schůzky  

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 18. 11. 2021

Třídní schůzky
18. 11. 2021

Třídní schůzky  

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 18. 11. 2021

  05. 03. 2020

Vybíjená

Ve čtvrtek 5. 3. se na palubovce městské haly v Pelhřimově utkalo devět dívčích družstev ze šestých a sedmých tříd o postup do krajského kola ve vybíjené. Jako obvykle se hrálo ve dvou skupinách systémem „každý s každým“. Vítězné a druhé družstvo ze základní skupiny postoupily do skupiny finálové, kde je čekaly ještě 2 zápasy. Výsledkem třetího utkání byl výsledek vzájemného zápasu ze základní skupiny.

Po rozlosování proti nám nastoupila ZŠ Počátky, ZŠ Košetice, ZŠ Hradská z Humpolce a pelhřimovská ZŠ Osvobození. Nejsnáze si naše děvčata poradila s družstvy z Košetic a ze ZŠ Osvobození. Oba tyto zápasy vyhrála 16:9. Rovnocennými soupeřkami jim byly humpolecké hráčky. Ale i přes jejich houževnatý odpor nad nimi naše děvčata zvítězila 14:12. Nejtěžším soupeřem a zároveň jediným, kterému naše družstvo nestačilo, byly Počátky. Jejich dívky byly rychlé, přesné, trestaly naše chyby a zaslouženě vyhrály 18:11. Tím vyhrály skupinu a postoupily do finále z prvního místa a s jednou výhrou na kontě. Naše děvčata postoupila také, ovšem s jednou prohrou.

Z druhé základní skupiny postoupily Kamenice nad Lipou, stejně jako my s jednou prohrou a ZŠ Pražská s výhrou.

V dalších bojích o postup do krajského kola si náš tým poradil s Kamenicí. Porazil jí o pět bodů (17:12). S Počátkami prohrál již v základním kole. S „Pražskou“, která byla stejně nekompromisní jako Počátky, neudržel krok a prohrál 11:17. Celkovými vítězkami a tedy postupujícími, se staly hráčky z Počátek. Stříbrnou medaili si odnesla děvčata z Pražské a my jsme získaly bronz.

Vybíjená


  zpět na přehled akcí