OZNÁMENÍ

Vstup do školy
09. 09. 2020

Vstup do školy

pro rodiče a dospělé osoby.

06. 03. 2020

Velký úspěch M. Bartoškové v německém jazyce

V okresním kole Konverzační soutěže v německém jazyce se letos opět dařilo našim zástupkyním. Mezi žáky v mladší nepostupové kategorii se umístila na 3. příčce Eliška Nováková (7. B) a na 5. Johana Rizáková (7. A). V kategorii žáků 8. a 9. tříd obsadila naše děvčata první dvě místa. Druhá byla Anna Hostičková (9. A) a Marie Bartošková (9. B) soutěž vyhrála. Postoupila tak za okres Pelhřimov do krajského kola, které se stihlo uskutečnit ještě před uzavřením škol v Jihlavě. Zde se Marušce zvlášť vydařil poslechový úkol, ve kterém porazila všechny ostatní soutěžící. Po součtu bodů ze všech částí soutěže jí vítězství uniklo o pouhý půlbod a stala se tak náhradní postupující do celostátního kola. Druhé místo v krajské soutěži je obrovský úspěch, který Marušce za její přístup k výuce němčiny moc přejeme a děkujeme jí za vynikající reprezentaci naší školy.

Marie Bartošková
Velký úspěch