28. 02. 2023

Okresní kolo turnaje v PŘEHAZOVANÉ

Vítězné okresní kolo turnaje v PŘEHAZOVANÉ !!!
Žáci 5. tříd naší ZŠ se v úterý 28.2.2023 po dlouhých letech opět zúčastnili turnaje v PŘEHAZOVANÉ, jež se mezi žactvem v poslední době těší veliké oblibě.
Naši školní reprezentanti začali hrát tuto skvělou hru podle předepsaných pravidel teprve v tomto školním roce. I přesto však především díky svému houževnatému přístupu a touze po úspěchu dokázali po dlouhých a mnohdy velmi vyrovnaných zápasech vybojovat 1. místo, za což si vysloužili nejen velký aplaus ale i zlaté medaile, které jim tento pro ně významný den budou připomínat celý život.
Mnohé gratulace si tak právem zaslouží: Z. Hrubantová (5.A), K. Hůlová (5.A), A. Kopecký (5.A), V. Sobek (5.A), J. Březina (5.B), M. Chobotský (5.B), O. Palán (5.B), J. Petrák (5.B), T. Ročeň (5.B) a A. Rodová (5.B).
Dokázali, že skupinové vítězství je výsledek především jednoty ducha a dokonalé týmové spolupráce, kterou oni bravurně ovládají.
Mgr. Bc. Šárka Vondráčková

Okresní kolo turnaje v PŘEHAZOVANÉ