13. 04. 2023

Vítězství žákyň 6. tříd na okresním turnaji ve VYBÍJENÉ

Dnes, 13. 4. 2023, se žákyně 6. ročníku zúčastnily okresního kola turnaje ve VYBÍJENÉ pro III. kategorii (6. - 7. ročník). Aktivní účast 12 týmů potvrzovala dlouhodobou oblíbenost škol i žactva o tuto míčovou hru.
I přesto, že tým našich reprezentantek byl ze všech nejmladší, ve výsledcích bylo stvrzeno, že na věku zas až tak nezáleží... Prvotní obavy, s ohledem na svůj věkový handicap, je definitivně opustily, když suverénně vyhrály základní skupiny. Ve finálové skupině pak ve svém vítězném tažení pokračovaly a nakonec ani zde nenašly žádného přemožitele. Zlaté medaile a diplom za 1. místo tak po zásluze náleží: E. Drahné, A. Hejdové, B. Hurdové, E. Neradové, A. Novákové, V. Ratajové, A. Strakové, V. Strakové, K. Tomíškové, E. Zadražilové B. Zápotočné a V. Zelenkové.
Opět bylo potvrzeno, že jednota ducha je silou nepřemožitelnou... Skvěle osvojená pravidla, strategie hry, důmyslná sehrávka, soudržnost a odhodlání prahnoucí po společném vítězství jsou pouhými plody dobře odvedené práce. Gratuluji všem aktérkám a děkuji jim za jejich mimořádný přístup a nadšení!

Mgr. Bc. Šárka Vondráčková

Vybíjená