18. 04. 2023

Sbírka ŽIVOT DĚTEM

Ve středu 12.4. se konala sbírka na podporu nemocného Adámka, kterou pomohli zorganizovat žákyně a žáci 8. a 9. ročníku naší školy. Na této akci byly prodávány různé předměty, a díky štědrosti našich žáků, žákyň a vyučujících se podařilo všechno prodat a celkový výtěžek dosáhl neskutečné částky 7 230 Kč.

Tato sbírka byla velkým úspěchem a organizátoři by rádi poděkovali všem, kteří se akce zúčastnili a přispěli tak na pomoc nemocnému Adámkovi. Je vynikající vidět, že v naší společnosti jsou lidé, kteří jsou ochotni podat pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují.

Jedním z nejdůležitějších prvků této akce byla spolupráce mezi studenty, kteří se do sbírky zapojili a ukázali tak, jak důležité jsou dobré skutky. Doufáme, že tato sbírka poskytne Adámkovi pomoc, kterou potřebuje, a že tato akce se na naší škole ještě někdy zopakuje.

Děkujeme ještě jednou všem, kteří se podíleli na této sbírce a přispěli tak na pomoc Adámkovi. Vaše podpora znamená mnoho pro nás všechny.

Sbírka ŽIVOT DĚTEM