28. 05. 2024

Skvělé atletky

Po vítězství v okresním kole vyrazily dívky bojovat o krajské medaile do Třebíče. Výkony ze šesti různých atletických disciplín se přepočítají na body a jejich součet rozhodne o pořadí.

Část první. Výborně soutěž zahájily sprinterky - Verča i Míša si časy pod 9 sekund překonaly své osobní rekordy. Zatím jsme třetí.

Část druhá. Skok vysoký - Áďa K. i Julča osobní rekord 136 cm (rekord Ádi byl před soutěží 127 cm) a Klárka 132 cm znamenalo nejlepší výšku ze všech družstev a posun na druhé místo.

Část třetí. Skok daleký - opět samé osobáky, Áďa K. 426 cm, Áďa H. 406 cm a Sára 392 cm.

Část čtvrtá. Štafeta sice doběhla až pátá, ale s naprosto minimální ztrátou, takže celkově stále druhé místo.

Část pátá, Při hodu míčkem začalo hustě pršet, což výkony hodně poznamenalo. Komu to však rozhodně nevadilo, byla Val. Soutěž vyhrála hodem 41.98 cm. Bohužel dívky z Jihlavy druhá a třetí, takže propad na těsné třetí místo.

Část šestá. Opravdové peklo nastalo při běhu na 600 m. Totální průtrž a holky do cíle spíše po slepu doplavaly než doběhly. Časy kolem dvou minut byly na tyto podmínky skoro neuvěřitelné. 

Čekání na výsledky....... Celkový součet 5 112 bodů a skvělé bronzové medaile!!! 

Verča, Míša, Áďa, Áďa, Val, Julča, Viky, Klárka, Sára, Vanesa - holky blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

 

Skvělé atletky


  zpět na přehled akcí