Sportovní gymnastika - okresní kolo
Úspěchy ve sportovní gymnastice
Naši gymnasté a gymnastky získali v okresním kole medaile ve všech kategoriích!!! V soutěži družstev vybojovaly zlato nejmladší dívky ve složení Krejča Lada, Homolková Emília a Žižáková Ester i dívky z čtvrtých a pátých tříd - Krejča Karla, Vaněčková Nela, Daňková Ema, Hadravová Natálie a Šašková Lucie. Bronzové medale získaly dívky i chlapci z druhého stupně - Rosenkranzová Beáta, Semorádová Lucie, Skoková Nella,Zadražilová Ema, Blažek Adam, David Jakub a Hrdlička David.
Obě sestry Krejčovi navíc zvítězily i v kategorii jednotlivců, druhé místo obsadila Homolková Emília a třetí Nela Vaněčková.
Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
V.Průcha
zpět na přehled akcí

