26. 05. 2026
Okresní kolo atletické olympiády
Děvět medailí, z toho 5 zlatých získaly naše atletky v okresním kole olympiády. Zvítězily - Áďa Karafiátová ve skoku vysokém ve školním rekordu 150 cm, Viky Ratajová ve vrhu koulí, Verča Růžičková ve skoku dalekém, Zuzka Sobková v běhu na 600 m a Míša Čermáková v běhu na 800 m. Druhá místa obsadily Áďa Karafiátová ve skoku dalekém a Verča Růžičková v běhu na 60 m. Třetí Míša Čermáková v běhu na 60 m a Elen Hadravová ve skoku vysokém.
Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
V.Průcha
zpět na přehled akcí

