13. 04. 2022

ÚSPĚŠNÍ VÝŠKAŘI

O postup do okresního kola se utkalo ve školní kole Jarní laťky celkem 23 žáků. V něm na nejhodnotnější výkon a školní rekord 135 cm dosáhla Andrea Vopálenská. Termín okresního kola se bohužel shodoval s přijímacími zkouškami na střední školy, deváťáci se ho proto nemohli zúčastnit. Několik nadějí navíc onemocnělo, reprezentovalo nás tedy pouze sedm skokanů. Přesto na soutěži byla naše škola nejúspěšnější.

V obou mladších kategoriích naši závodníci zvítězili. Mezi dívkami Veronika Kotalíková a soutěž chlapců ovládl Lukáš Novák. Druhé místo přidala Martina Hurníková. Pouze horší zápis připravil o medaili na čtvrtém místě Vojtěcha Veselého. Ve starší kategorii nás reprezentoval jenom Daniel Novák a obsadil čtvrté místo.

Všem závodníkům děkuji za skvělou reprezentaci školy a blahopřeji k dosaženým výkonům. VP.

Jarní laťka