18. 11. 2021

18. 11. 2021

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 18. 11. 2021

Kdo jsme?

Jsme skupina volených žáků.  Jsme voleni svobodně a tajně v rámci své třídy. Je nás 24 a scházíme se jednou měsíčně nebo dle potřeby. Naše setkání a jednání koordinuje paní vychovatelka ze školního klubu Martina Moravová.

Témata, kterým se věnujeme:

Školní rok 2020/21

Sbírka pro Fond Sidus a Život dětem

V květnu se nám podařilo uspořádat dobrovolnou sbírku hned pro dvě nadace – Život dětem a Fond Sidus. Posláním těchto obecně prospěšných společností je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

Prodávali jsme magnetické záložky, reflexní přívěsky ve tvaru delfína a magnetky.

Celá akce se konala na 1. Stupni o přestávkách. Předměty jsme vyprodali již o třetí přestávce a celkem se vybralo skvělých 8 663,-.

Za žákovský parlament srdečně DĚKUJEME!

Karolína Hostičková (4.A), Šimon Lískovec (4.A), Tereza Urbánková (4.B) a Jakub David (4.B)

Žákovský parlament 2020/2021

4.A – Hostičková Karolína, Lískovec Šimon