18. 11. 2021

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 18. 11. 2021

Třídní učitelka: Mgr. Milena Havlová

Vánoční besídka

Poslední školní den před vánočními prázdninami jsme se už neučili. Celé dopoledne jsme strávili společně. Rozdali jsme si dárky, zahráli hry a pobavili se ve školním klubu. Na závěr vánoční besídky jsme si popřáli hezké vánoční svátky a vše nejlepší do nového roku 2022.

Vrakbar

V úterý 23. listopadu jsme se s pracovníky jihlavského centra Vrakbar zabývali tématem Závislosti. Nejprve jsme si zahráli hru Revizor a pak už si povídali o nebezpečí závislosti na různých OPL. Bavila nás soutěž, kdy jsme ve skupinách hledali správné odpovědi na záludné otázky týkající se této problematiky.

Dějepisná exkurze - Praha

6. října jsme se zúčastnili dějepisné exkurze do našeho hlavního města. Počasí nám přálo, a tak jsme  navštívili všechna plánovaná místa. Prohlédli jsme si Pražský hrad, prošli se přes Karlův most na Staroměstské náměstí a zde jsme stihli i odbíjení hodin na orloji. Program byl zakončen na Václavském náměstí. Děkujeme pí uč. Mirské a Váňové, které pro nás tuto akci připravily.