9.B

Třídní učitel: Karel Bílek

 

 

RAFTY - VLTAVA - 5. - 8. 6. 2022

Náš poslední výlet jsme si užili na raftech. Sjížděli jsme Vltavu a vodu jsme měli ze všech stran. Doprovod nám dělal pan ředitel a obětovala se i paní zástupkyně. Počasí nás potrápilo, ale voda je voda. Parta jsme skvělá, a to se potvrdilo na vodě i pod vodou.“ Rozloučili“ jsme se tak netradičně s docházkou na naší ZŠ.

https://drive.google.com/drive/folders/1eIbH7imVsCTXz4xxTWK_3muLG9P8z1Hn?usp=sharing

Lehkoatletická olympiáda - naši šampióni

https://drive.google.com/drive/folders/1FKAF0GCLviO3v4moDO3_UaH5pD9ZFgBv?usp=sharing

Exkurze – Temelín – Hluboká – 9. 5. 2022

V pondělí 9. 5. jsme vyrazili společně s 9. A na exkurzi do Temelína. Na úvod jsme navštívili ZOO v Hluboké nad Vltavou a zámecké zahrady. Následně nás uvítali v informačním centru jaderné elektrárny Temelín, kde jsme si vyslechli zajímavé informace o elektrárně a výrobě elektrické energie. Bomba byla prohlídka provozu elektrárny pomocí 3D brýlí. Můžeme všem doporučit.

https://drive.google.com/drive/folders/1hhBC59XZ88qWObX-dH1bOECFRHw8qbDt?usp=sharing

VRAKBAR

Další a poslední program Vrakbaru byl zaměřen na partnerské vztahy, sexualitu, bezpečný sex a rizikové chování. Čekala nás řada kvízů, prezentací a „dobrých“ rad do života „dospělých“.

Vrakbar

Program byl zaměřen na uvědomění si nutnosti práce na svém duševním zdraví v zájmu lepší osobní kondice a snadnější vycházení s ostatními. Cílem bylo vést děti k zájmu o sebe, o sebe navzájem, pozitivním vztahům k druhým, zodpovědnosti a laskavosti. Smyslem programu je osvojit si dovednosti vedoucí k psychické pohodě.