Třídní učitelka: Mgr. Věra Váňová

Hodina dějepisu 17. 3. 2022

Protože se právě učíme o kultuře antického Řecka, někteří z nás se neváhali převléct za řecké bohy.
Na fotce je k vidění  Athéna, Afrodita,  Poseidon a Apollón (zprava).

Vrakbar 2. 3. 2022

Naše třída.

Ve středu 2. března jsme absolvovali preventivní program na téma vztahy ve třídě.  Zahráli jsme si několik zábavných her a uvědomili si, že je třeba respektovat jeden druhého, pomáhat si a ve třídě spolupracovat.

Adaptační kurz 13. 9. – 15. 9. 2021

Letošní školní rok pro nás znamená velkou změnu – vstoupili jsme na II. stupeň základní školy a uvítali mezi sebou sedm nových spolužáků. Abychom se lépe poznali, vyrazili jsme v polovině září na adaptační kurz na LT Beruška u Počátek. Zde nás čekalo mnoho různých aktivit – úniková hra, lanové překážky, noční hra, různé týmové hry, ale třeba i diskotéka. Poznali jsme, že je důležité táhnout za jeden provaz, vzájemně si pomáhat a někdy že je nutné překonat sám sebe.

Pobyt se povedl a už se těšíme, kam vyrazíme příště.