Třídní učitelka: Mgr. Blanka Mikešová

Spaní ve škole

Více fotek z přespání ve škole najdete ve FOTOALBU

Bruslení se 6. A - 9. 12. 2022

Rozcvička na ledu, zlepšování rovnováhy při bruslení, hokejový zápas a obdivuhodné krasobruslení jedné naší spolužačky - to vše jsme si užili na pelhřimovském zimáku.

Halloween v 6. A

Halloweenská noc v 6. A byla plná kouzel, lektvarů, hádanek a pohádkových bytostí. Kdo přišel, viděl a zažil, jen tak nezapomene.

Foto a text: B. Mikešová

Více fotek na odkazu ZDE

DOK - program primární prevence

Setkání 19.10. 2022 s DOK - program primární prevence, letošní první setkání na téma “Kdo jsme?”

Na začátku si žáci vytvářeli svá vlastní třídní pravidla. Děti se pak o sobě mohly dozvědět nové informace, hledaly, co mají společného a v čem naopak se odlišují a v čem vynikají. Pro uvolnění byly zařazeny různé hry, které všechny moc bavily. Nová zkratka organizace DOK znamená důvěra- otevřenost - komunikace, takže si myslím, ze se záměr setkání podařil.

Foto a text: Blanka Mikešová

Pobytová akce

14. - 16. 9. 2022 Adaptační pobyt na Berušce Počátky 6. A
- týmové hry, detektivní pátrání a překonávání sebe sama, aneb co nás nezabije, to nás posílí