8. B

Třídní učitel: Mgr. Martin Koukol

https://martinkoukol1.rajce.idnes.cz/

DOK

Cílem dnešního preventivního programu bylo reflektovat s žáky způsoby přístupu k životu, subjektivitu štěstí, souvislost aktivního přístupu se spokojeností a dosahováním cílů. Přemýšlet o své osobní i profesní budoucnosti, uvědomit si své představy a sny. Pomocí prožitku ztráty uspořádat své životní hodnoty a priority. 

DOKDOK
DOKDOK
DOKDOK
DOKDOK
DOKDOK
DOKDOK

Benecko

Se sportovci ze 7.B a 9.A se lyžařského a snowboardového kurzu v Krkonoších zúčastnili také přeborníci za naší třídy. Více fotografií najdete zde: 

https://drive.google.com/drive/folders/1X4BKmYz3ql4rToCYG_HkWcZfbRFETKL2?usp=drive_link

Praha

V úterý 10. 10. 2023 jsme společně se třídou 8.A navštívili pětisetvěžatou Prahu. Kroky naší dějepisné exkurze směřovaly od hlavního nádraží přes "Václavák" , Příkopy, "Staromák" a Karlův most až na Kampu. Mnoho zajímavých informací o historii města si pro nás připravila p. uč. Mirská a také pan průvodce, se kterým jsme si zahráli týmovou poznávací hru.

Projektový den

Státní svátek jsme spolu s ostatními žáky školy oslavili poznáváním různých regionů naší Země. Vylosovali jsme si Šumavu a během dopoledne tak "navštívili" jezera, lesy, rašeliniště, řeky, rozhledny, hrady, lyžařské areály a další kouty těchto hor.

DOK

Podzimní preventivní program byl věnován závislostem, bavili jsme se o legálních a nelegálních návykových látkách, o jejich užívání, vytvářeli si vlastní postoj k návykovým látkám, pracovali jsme s mýty o kouření, alkoholu a drogách.

DOKDOK
DOKDOK
DOKDOK
DOKDOK
DOKDOK
DOKDOK

Dračí lodě

Závodů dračích lodí na Zámeckém rybníku v Horní Cerekvi se zúčastnila i posádka naší třídy. Nebyli jsme zrovna nejrychlejší, ale i tak jsme si dopoledne u vody náležitě užili.