7.B

Třídní učitelka: Mgr. Věra Hrubantová

Výlet 7. B do Vlasenice (Lhota-Vlasenice)

Ráno jsme jeli autobusem z Pelhřimova do Kamenice nad Lipou a pak jsme šli pěšky do Vlasenice. Když jsme došli, ještě jsme se stavili na oběd a pak jsme šli na určitou louku a tam jsme si postavili stany. Pak jsme šli hrát discgolf. Někdy to bylo těžké a někdy zase lehké a po dohrání byl odpočinek. A potom jsme hráli nějaké hry od pana učitele a šli jsme večeřet. Většina měla buřta nebo marshmellowny. Po večeři jsme si buď ještě povídali, nebo šli s paní učitelkou a pejskem na procházku a pak jsme šli spát.

V noci jsme toho moc nenaspali. Byla velká bouřka a hromy a blesky lítaly kolem. Když jsem zavřeli oči a snažili se usnout, tak se blesklo a hned byli všichni vzhůru. Bylo slyšet, jak jsou všichni vzhůru, protože byly slyšet slabé hlasy. Nikdo toho moc nenaspal.

Další den jsme nechali odvézt věci a šli si sníst zaslouženou odměnu, koláče. Poté jsme se sbalili a šli pěší cestou do Božejova, kde jsme šli na koupák. Pak jsme se připravovali na recitaci naší básničky, abychom dostali stará sluchátka!? To teda ne, nakonec jsme dostali naši vyslouženou odměnu, náhrdelníky a jojo bonbóny, pak jsme se mohli rozutéct do jednoty a koupit si jídlo. A nakonec to nejlepší. Mohli jsme se jít koupat. Sice jsme se koupali jen dva, ale stejně jsme si to užili, teda až na ty pijavice. Pak jsme už jen dojeli do školy, vyzvedli si věci a konečně mohli jet domů.

Tento výlet jsem si velice užil a chtěl bych další rok podobný.

Článek vznikl za spolupráce Dana Nováka, Jirky Kněžínka a Pepy Martínka)