19. 05. 2022

Úspěchy atletů

Ve čtvrtek 19. května 2022 vyrazili naši atleti na okresní kolo Poháru rozhlasu do Pacova. Účastnilo se celkem sedm škol z Pacova, Pelhřimova, Humpolce a Kamenice nad Lipou. Poháry za vítězství sice putovali do dvou škol v Humpolci, ale pouze nám se podařilo dosáhnout na medaile ve všech čtyřech kategoriích – a to vždy na skvělé druhé místo.

Skoro všichni naši závodníci si vylepšovali své osobní rekordy, a to někdy až neuvěřitelným způsobem (například Nikča Brávková ve skoku do výšky o 15 cm). Dvakrát byl překonán i rekord školní – Vojta Veselý v běhu na 1 000 m a Ája Vopálenská ve skoku do výšky (146 cm). V jednotlivých disciplínách se na pomyslné stupně vítězů dále prosadili Marťa Hrdinová v běhu na 600 m, Marťa Hurníková ve výšce i hodu, Emča Vítkovičová v běhu na 60 m, Ája Vopálenská v běhu na 60 m, Vojta Veselý ve skoku vysokém, Lukáš Novák – také ve výšce, Jára Dvořák v hodu, Štěpán Jílek v běhu na 60 m i ve skoku dalekém a David Trávníček ve vrhu koulí. No prostě super výkony!!!

Všem zúčastněným děkuji za skvělou reprezentaci školy a těším se na další úspěchy na atletickém oválu.

VP.

Úspěchy atletů