31. 10. 2023

Halloween

K tradičním akcím naší školy patří oslava Halloweenu, který k nám přišel z anglosaských zemí a v posledních letech se v Čechách slaví vedle vzpomínek na zemřelé - Dušiček. Učitelé a 106 žáků 2. stupně připravili na poslední říjnový den pro děti z nižších ročníků tajemnou stezku plnou strašidel, kouzel a zajímavých úkolů.

Na dvě stě malých účastníků toužících po dobrodružství vyrazilo s rodiči po trase a na různých stanovištích plnili rozmanité úkoly, někteří se i trochu báli. Ve sklenicích se slizem lovili poklady, házeli míčkem na cíl, prolézali strašidelné tunely a ti nejodvážnější se kamarádili s živým červem. Odměnou za zvládnutí halloweenské zkoušky byly sladkosti a závěrečná diskotéka, kterou si rozhodně všichni užili.

Více fotek z Halloweenu zde: HALLOWEEN 2023

Halloween 2023