ASISTENT/ASISTENTKA PEDAGOGA
06. 12. 2022

ASISTENT/ASISTENTKA PEDAGOGA

ZŠ Pelhřimov, Komenského 1465 přijme od 1. 1. 2023 asistenta/asistentku pedagoga na 0,5 úvazku k žákovi do 1. třídy. Více informací na tel. 724 081 218.

Включення українських дітей до початкових шкіл м. Пельгржимова
25. 03. 2022
  05. 05. 2021

Zážitková trasa školní družiny

Ahoj děti,

školní družina ze Základní školy Pelhřimov, Komenského 1465 pro vás připravila zážitkovou trasu s úkoly. Jsou nejen pro budoucí prvňáčky, kteří se letos nemohli dostavit k zápisu do školy, ale může je přijít plnit každý, kdo se chce pobavit a odreagovat.

Připravili jsme pro vás tuto výzvu: Udělejte si procházku a splňte úkoly jen tak pro radost.

Hra začíná na hřišti u Stráže. Plakáty najdete na pěší stezce /žlutá turistická/ směrem do Starého Pelhřimova. Zde zahnete /po modré turistické/ doprava a poslední dvacátý úkol na vás čeká u „domečku EONu“ /viz mapka/.

Příjemně strávený čas a hezkou zábavu vám přeje kolektiv ze školní družiny ZŠ Pelhřimov, Komenského 1465.

mapa.pdf mapa.pdf

zpět na přehled informací